Zakazane Wycieczki

Więcej
2020/01/14 08:34 #7927 przez gerlen
Replied by gerlen on topic Zakazane Wycieczki
swietna sprawa, takie wycieczki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Guiltlessiu
2020/01/05 13:03 #7915 przez Guiltlessiu
Replied by Guiltlessiu on topic Zakazane Wycieczki
Witam wszystkich serdecznie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2019/11/08 18:28 #7884 przez ROMAN K
The following user(s) said Thank You: wanda

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2019/10/14 14:44 #7876 przez Andrzej Bobrowicz
Zakazane Wycieczki was created by Andrzej Bobrowicz
Zakazanych Wycieczek powrócił czas!

Zakazane Wycieczki to podziękowanie dla uczestników Przewodnika czeka od przewodników prowadzących wycieczki za cały sezon wędrówek w tym cyklu. W tych dniach przewodnicy nie pobierają żadnego wynagrodzenia za pracę i ponoszą wszystkie koszty na równi z uczestnikami. Tradycją lat ubiegłych zapraszamy do kolejowego weekendu na bilecie Polregio Turystyczny w cenie 45 zł. W tym roku w tradycyjnym terminie dla Zakazanych wycieczek czy w trakcie zmiany czasu z letniego na zimowy zapraszamy do wspólnego wyjazdu do dwóch ciekawych miast.

W sobotę, 26 października Zakazane wycieczki jadą do Chełmży, miasta gdzie spoczął pierwszy Wielki Mistrz Zakonu Krzyżackiego rezydujący w Prusach Siegfried von Feuchtwangen. Przewodnik będzie czekał na dworcu Olsztyn Zachodni, odjazd pociągu z tej stacji to 6.10. Można wsiąść również na dworcu Olsztyn Główny o 6.07 do pociągu odjeżdżającego w kierunku Bydgoszczy, lub na stacji w Dajtkach, odjazd o 6.13. Powrót do Olsztyna pociągiem przyjeżdżającym o 17.59.

W niedzielę, 27 października Zakazane wycieczki dotrą do najbardziej znanego polskiego, bałtyckiego kurortu - jedziemy do Sopotu.
Przewodnik będzie czekał na dworcu w Gutkowie, pociąg w stronę Malborka odjeżdża o 7.41. Można również wsiąść do Autobusowej Komunikacji Zastępczej dowożącej z dworców Olsztyn Główny o 7.19 i Olsztyn Zachodni o 7.25. Przystanki AKZ mieszczą się odpowiednio na dworcu PKS i przy ul. Artyleryjskiej, przystanek MPK Bohaterów Monte Cassino. Powrót do Olsztyna pociągiem przyjeżdżającym o godz. 20.54.

Prosimy o przygotowanie kwoty 15 zł, potrzebnej na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów

Przypominamy iż zgodnie z wieloletnią tradycją, każdego dnia Zakazanych Wycieczek pobieramy zakazaną opłatę klimatyczną w wysokości 1 zł.

Do zobaczenia na Zakazanych Wycieczkach

Andrzej Bobrowicz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.034 s.
Zasilane przez Forum Kunena