'Zaawansowani' na linach

Więcej
2011/10/04 02:20 #2706 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic O:'Zaawansowani' na linach
nic straconego, fotki jeszcze na pewno będą ;P

przecież mamy wygrane wejściówki i wstepną \"umowę\", że zrealizujemy je w towarzystwie innych \'zaawansowanych\'.
w sumie, to już możnaby umawiać się na jakiś wolny dzień i najazd na Leśny Park Linowy.

czy wyborcza niedziela (09.10) jest u Was dniem absolutnie wyjętym z kalendarza i poświęconym wyłącznie politycznej zadumie?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/10/03 23:15 - 2011/10/03 23:23 #2704 przez kr0peczka
Replied by kr0peczka on topic O:'Zaawansowani' na linach
uff całe szczęście że nikt wyposażony w obiektyw nie namierzył mnie na trasie, bo na pewno miałam nietęgą minę, szczególnie na tej dłuuuuuuugiej tyrolce :woohoo:
Ostatnia2011/10/03 23:23 edycja: kr0peczka od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/10/03 15:55 - 2011/10/03 15:59 #2692 przez i bike you*
'Zaawansowani' na linach was created by i bike you*
01 października \'reprezentacja\' rowerzystów/rowerzystek zaawansowanych dzielnie walczyła z przeszkodami i własnymi słabościami na trasach Leśnego Parku Linowego.
Pomysł zabawy przeznaczonej dla przedstawicieli poszczególnych dyscyplin Olsztyn.Aktywnie! wyszedł od właścicieli parku linowego, a ja zostałem poproszony o skompletowanie 3-osobowej drużyny.

Zdecydowałem się postawić na P A N I E :) Nasza reprezentacja to: Sulivia, Kr0peczka i ja.
2/3 tego składu nigdy nie śmigała w takim obiekcie, więc na początek do pokonania był lęk przed przebywaniem \"^tam^ na górze\" i pokonywaniem kolejnych przeszkód umieszczonych na sporej wysokości. Tak więc początkowo nie było to zabawą... ;)
Z minuty na minutę pokonywaliśmy kolejne lęki i zaczęło być przyjemnie. Cztery zadane konkurencje wykonaliśmy najdoskonalej jak tylko potrafiliśmy:)
W jednej konkurencji byliśmy nawet na pierwszym miejscu, w innych zadaniach byliśmy na... innych miejscach:)
Ostatecznie zajęliśmy 6 miejsce na osiem startujących drużyn B)

Tak to wyglądało okiem portalu Olsztyn24:







Pełna fotogaleria:
www.olsztyn24.com/galeria/2003-

Realcja telewizyjna:
www.itvolsztyn.pl/index.php?main=3&sub=57&item=252
Załączniki:
Ostatnia2011/10/03 15:59 edycja: i bike you* od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.099 s.
Zasilane przez Forum Kunena