Rajd dziki 22 dwudniowy - Wysoczyzna Elbląska

Więcej
2012/08/23 09:24 #4250 przez Krysia
A spanie gdzie by było?
Bo musze być w sobotę rano w pracy, ale potem mam już wolne, więc na nocleg mogłabym dojechać.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/08/22 23:51 - 2012/08/23 10:54 #4249 przez Wisia
Trasa w trakcie dopracowywania. Pod koniec tygodnia (no może na początku przyszłego ;)) podam więcej szczegółów co do trasy i noclegu. Fajnie by było Marcin jakbyś do nas dołączył w niedzielę - na razie ekipa jest kilkuosobowa ;)) i same doborowe towarzystwo ;)
Ostatnia2012/08/23 10:54 edycja: Wisia od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/08/22 11:27 #4247 przez marcin
Wisia możesz podac jaka trase planujecie na ten rajd? tzn,skrótowo miejscowości?
Interesuje mnie niedziela 02.09 bo jade na Wysoczyzne po trasie:Suchacz,Kadyny,Braniewo..może spotkamy sie na szlaku.
Jade niezależnie bo na dwudniowy nie mogę sie zabrac,jakby trasa była zbieżna w małym stopniu to chętnie sie podłącze.
Pozdro

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/08/18 20:50 #4233 przez TomaszK
Rok temu w ramach rajdu na orientację zwiedziłem kawał terenu i mogę polecić parę miejscówek:

1. Święty Kamień - pomiędzy Tolkmickiem a Fromborkiem, ciężko dojechać ale warto, lokalizacja na plaży.

2. Kadyny i Kapliczka na wzgórzu, na górę prowadzą malownicze schody.

3. Raczki Elbląskie - najniższy punkt w Polsce

4. Bażantarnia i okolice - bardzo ładny i pofałdowany teren, liczne strumienie i pomniki przyrody. Znajduje się tam także Obelisk Augusta Papau ale trzeba posiadać dokładną mapę, ciężko trafić.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/08/18 07:18 #4231 przez sulivia
Od dawna chciałam zwiedzić wspomniane tereny Wysoczyzny Elbląskiej. Teraz jest okazja zrobić to w towarzystwie kolegów cyklistów. Zgłaszam swój akces :cheer:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/08/16 21:32 #4225 przez Wisia
Na ostatnim oficjalnym rajdzie rozmawialiśmy o wyjeździe dwudniowym i ustaliliśmy:

termin: 1-2.09 (wyjazd sobota rano o 8.30 do Elbląga, powrót niedziela wieczorem)

trasa: szeroko rozumiana Wysoczyzna Elbląska

nocleg: kwatery prywatne lub schronisko (będziemy szukać noclegu tak max.do 40 zł)

Szczegóły wyjazdu wkrótce.

Potrzebne jest jednak orientacyjna liczba osób by rezerwować noclegi

Dajcie proszę znać do 26.08 (niedziela) kto planuje jechać.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.116 s.
Zasilane przez Forum Kunena