Dzikusowe Koszulki

Więcej
2013/01/21 10:50 #4735 przez Krysia
Replied by Krysia on topic O:Dzikusowe Koszulki
ej ja też nie mam Twojego mejla;(

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/20 08:39 #4733 przez Adamspeed
Replied by Adamspeed on topic O:Dzikusowe Koszulki
krispi ja składam swój akces tutaj gdyż nie posiadam Twojego maila :blush:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/20 08:03 - 2013/01/20 08:21 #4732 przez krispi
Replied by krispi on topic O:Dzikusowe Koszulki
Ruch dzikusowy z O.A. mocno się wyodrębnił i stworzył nową siłę, która, mam nadzieję, będzie się dalej rozwijać. Jej przejawem jest właśnie stworzenie czegoś własnego, czyli na początek koszulki z dzikusowym logo, która ma za zadanie jeszcze bardziej dzikusów skonsolidować, mimo przynależności niektórych z nas do innych organizacji, czy formacji. Także Panowie oddajcie dzikusom, co dzikusowe a cesarzowi, co cesarskie ...

P.S. Logo jest w trakcie profesjonalnego opracowania i jego projekt zostanie dzikusom przesłany drogą mailową do akceptacji, bądź ewentualnych uwag. Koszulka ma być stricte rowerowa z odpowiedniej dzianiny i wysokiej jakości, także liczcie się na wydatek nawet 150 PLN, gdyż ma służyć na lata. Chętni do jej posiadania niech złożą akces na mój adres mailowy.
P.S. bis. I dziękuję Wisi za odświeżenie tematu koszulek, który wisi na tapecie, chyba już z rok z nieudanym pierwszym projektem logo (jak na wstępie). Jeśli będzie dziki entuzjazm to zajmiemy się tym już na poważnie.
Ostatnia2013/01/20 08:21 edycja: krispi od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/18 18:35 #4721 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic O:Dzikusowe Koszulki
popieram pomysł \"uniwersalnych\" koszulek z motywami olsztyńskimi.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/18 15:26 #4718 przez TomaszK
Replied by TomaszK on topic O:Dzikusowe Koszulki
A czemu nie zrobić wspólnych koszulek WKR i Dzikusów? Jak niektórzy wiedzą na zebraniu stowarzyszenia była rozmowa na ten temat, chcemy w tym roku zrobić koszulki neutralne z motywem Olsztyna i logiem np. Dzikusów? Czemu nie :)

Z chęcią zakupiłbym taką koszulkę a przy ilości 30+ koszt będzie o wiele niższy ok.60zł.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/17 08:17 #4712 przez krispi
Replied by krispi on topic O:Dzikusowe Koszulki
Może najpierw jakieś ,,kółko\'\' założyć, wziąć składkowe na rozruch, zatrudnić profesjonalnego grafika do stworzenia logo i dopiero wtedy zadbać o gadżety ? Sprawa do przedyskutowania, choć dwa dni minęły i nie widzę entuzjazmu na koszulki. Ja w każdym bądź razie jestem za. Będzie fajna pamiątka, byle najwyższej jakości, żeby była na lata.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/15 17:32 #4708 przez Wisia
Dzikusowe Koszulki was created by Wisia
Wrzucam na forum temat koszulek dla dzikusów - bo ten temat był poruszony nie raz na naszych wyjazdach.

Do 10 marca zbieramy pomysły na logo oraz motywy na koszulki - wrzucajcie na forum zdjęcia/grafiki

Myślimy że koszt będzie ok. 100 zł -ale jeszcze to może ulec zmianie. Zastanówcie się kto chce i deklarujcie się proszę

Wrzucam szkic logo od znajomego Kropki
Załączniki:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.065 s.
Zasilane przez Forum Kunena