8 czerwca > Festyn w Gadach

Więcej
2013/06/11 17:14 - 2013/06/11 17:17 #5000 przez majkel
Replied by majkel on topic 8 czerwca > Festyn w Gadach
I jeszcze trochę Dziadkowych fotek...


































Więcej fotek
>>tutaj<<

Fatal error: Call to undefined method CKunenaTools::getEMailToList() in /home/users/aktywnie/public_html/components/com_kunena/template/default/post.php on line 444
Ostatnia2013/06/11 17:17 edycja: majkel od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/06/10 20:25 #4997 przez marcin
Replied by marcin on topic 8 czerwca > Festyn w Gadach
Festyn w Gadach okazał sie całkiem interesujący,grupa zaawansowana dzielnie walczyła na trasie z upałem i trudnym terenem,szczególnie tego dnia dały sie nam we znaki chmary wściekłych much i komarów w leśnych ostępach.
Dla mnie Gady to był przedsmak do dalszej podróży,po festynie skierowałem rower w kierunku Dobrego Miasta a towarzyszył mi kolega Łukasz który przyjechał do Olsztyna pociągiem z Braniewa i drogę powrotną pokonał na rowerze,do Braniewa kawał drogi miał szacunek dla niego.W Dobrym Mieście pożegnalismy sie z Łukaszem ,pojechałem zrobic zwiad po lasach między Urbanowem a Smolajnami który wiedzie wzdłuż malowniczego przełomu Łyny ,było ciężko bo szlak jest "pieszy" ale udało się ,zaliczyłem Dębową Góre na której jest platforma widokowa na doline Łyny,polecam każdemu kto lubi ciekawe miejsca z "daleka od szosy"
Zdjęcia z mojej prywatnej częsci rajdu też załączyłem do albumu,jesli ktoś by sie zdecydował kiedyś przebyc czerwony szlak za Smolajnami niech wie że porywa się na totalną dzicz :)
u mnie na liczniku wybiło 105km ,do domu dojechałem po godz.19ej.
Ciekawe jak kolega do Braniewa nakręcił;

Album
picasaweb.google.com/1182972283469571446.../5887843127654384002

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/06/10 10:21 - 2013/06/10 10:23 #4996 przez Dragon
Replied by Dragon on topic 8 czerwca > Festyn w Gadach
Znakomity, udany rajd, z atrakcjami w Gadach. Co prawda przegraliśmy konkurs przeciągania liny z uczestnikami rajdów krótkich, ale tylko dlatego, ze mieliśmy przed sobą jeszcze prawie 50 km przed sobą do przejechania. (więc oszczędzaliśmy siły) Upał i trasa była naprawdę dla zaawansowanych. I tacy uczestnicy pozostali do końca imprezy. Dzięki, super zabawa, mocna i mobilna grupa rowerowa gotowa na każdą sytuację. ;)
Ostatnia2013/06/10 10:23 edycja: Dragon od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/06/09 15:33 #4995 przez jacek
Replied by jacek on topic 8 czerwca > Festyn w Gadach
dziękuje wszystkim uczestnikom za niezapomniane chwilę podczas rajdu.Dostałem od was duuużo pozytywnej energii.tak trzymac.pozdrawiam.

jacek

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/06/09 15:19 - 2013/06/09 15:28 #4994 przez majkel
Replied by majkel on topic 8 czerwca > Festyn w Gadach
Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami rajd do Gadów nie należał do najłatwiejszych. Mimo to frekwencja była bardzo dobra. Na starcie stawiło się ok. 40 uczesnitków nie zrażonych perspektywą poruszania się prawie wyłącznie drogami gruntowymi. Trasa była przykładem, w jaki sposób można dojechać do znanych miejsc mało znanymi lub nieznanymi drogami. Po trudach podróży w pełnym składzie dojechaliśmy na festyn. Niepowtarzalny klimat imprezy sprawił, że zabalowaliśmy tam znacznie dłużej niż planowaliśmy, a to dopiero 1/3 trasy! Była obawa, że w dalszą drogę pojadą tylko nieliczni. Na szczęście ekipa okazała się bardzo twarda i głodna dalszych wrażeń, więc w końcu pożegnaliśmy gościnną wioskę. Wzrastający upał i coraz większe wzniesienia sprawiły, że trasa stała się trochę bardziej wymagająca. Jednak chęć jazdy przed siebie okazała się znacznie silniejsza. W ten sposób zwiedziliśmy jeszcze kilka ciekawych miejsc by powrócić do Kieźlin, gdzie nastąpiło oficjalne zakończenie wycieczki oraz pożegnanie z warmińskimi asfaltami. Od Wysokiej Bramy do samych Kieźlin dystans wyniósł ok. 73 km + jeszcze kilka do Olsztyna.






























Fatal error: Call to undefined method CKunenaTools::getEMailToList() in /home/users/aktywnie/public_html/components/com_kunena/template/default/post.php on line 444
Ostatnia2013/06/09 15:28 edycja: majkel od.
Za tę wiadomość podziękował(a): jacek

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/06/09 08:35 #4991 przez g_kamyk
Replied by g_kamyk on topic 8 czerwca > Festyn w Gadach

majkel napisał: Dla zainteresowanych wrzucam ślad trasy z objazdu...

>>tutaj<<


Dzięki Michał, bo trasa do zrealizowania w innym terminie :S Niestety nie mogłem z Wami jechać, dziecko mi zachorowało.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/06/08 22:36 #4990 przez marcin
Replied by marcin on topic 8 czerwca > Festyn w Gadach
A ja na gorąco fotke załącze,na zdj ułamek całej ekipy jeszcze przed przyjazdem Kołodromu który wjechał do Gadów w sile ok 100 rowerów, nasza grupa zaawansowana była oczywiście szybsza i bardziej mobilna,do Gadów wpadliśmy ok 30min przed Kołodromem.Dzięki temu nie musieliśmy walczyc o kiełbaski :laugh:

PS. jak będe miec gotowy album zdjęc to wrzucę niebawem.


Załączniki:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/06/08 21:53 - 2013/06/08 21:58 #4989 przez majkel
Replied by majkel on topic 8 czerwca > Festyn w Gadach
Dla zainteresowanych wrzucam ślad trasy z objazdu...

>>tutaj<<

Fatal error: Call to undefined method CKunenaTools::getEMailToList() in /home/users/aktywnie/public_html/components/com_kunena/template/default/post.php on line 444
Ostatnia2013/06/08 21:58 edycja: majkel od.
Za tę wiadomość podziękował(a): g_kamyk

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/06/07 20:01 - 2013/06/07 20:01 #4986 przez marcin
Replied by marcin on topic 8 czerwca > Festyn w Gadach
majkel napisał...Dystans niewielki, około 80 km

Festyn archeo i wioska wikingów w Gadach brzmi ineteresująco, a dystans zawsze można sobie edytowac we własnym zakresie. Ja z Gadów zamierzam atakowac Dobre Miasto i Dębową Górę w Smolajnach nad Łyną,i będzie napewno jakaś fotorelacja z całego dnia na rowerze.
Do jutra
Ostatnia2013/06/07 20:01 edycja: marcin od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/05/31 08:21 - 2013/05/31 08:23 #4974 przez majkel
8 czerwca > Festyn w Gadach was created by majkel
8 czerwca (w sobotę) odbędzie się trzeci rajd rowerowy z cyklu "Olsztyn Aktywnie!". Tym razem pojedziemy na festyn archeologiczny do Gadów.

Start o 9:30 spod Wysokiej Bramy.

Przebieg trasy: Olsztyn (Wysoka Brama) - Brąswałd - Spręcowo - Rozgity - Dąbrówka Wielka - Gady - Tuławki - Radosty - Derc - Studzianka - Orzechowo - Podleśna - Plutki - Nowe Włóki - Dąbrówka Wielka - Dągi - Kieźliny - Olsztyn

Dystans niewielki, około 80 km, ale trasa naprawdę zaawansowana. W większości drogi polne i gruntowe.




Na czerwonym szlaku


Na trasie nie zabraknie ciekawych zabytków. Zarówno tych niewielkich...


... i trochę większego kalibru.


Będą też dzikie zwierzęta


A także oswojone


Niektóre odcinki poprowadzone są mało używanymi drogami


Inne natomiast bardziej uczęszczanymi


Będą także gady...

Fatal error: Call to undefined method CKunenaTools::getEMailToList() in /home/users/aktywnie/public_html/components/com_kunena/template/default/post.php on line 444
Ostatnia2013/05/31 08:23 edycja: majkel od.
Za tę wiadomość podziękował(a): marcin

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.181 s.
Zasilane przez Forum Kunena