Rajd Dziki nr 17 - Dwudniówka Kaszubska 7-8.09

Więcej
2013/11/22 19:10 #5408 przez Wisia
trochę się zeszło ale się udało ;))

obiecane zdjęcia od Ani...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/09/23 18:56 #5229 przez Wisia
Drogie Dzikusy i nie tylko...

Niestety muszę odwołać zaanonsowaną dwudniówkę na Mazury - a na pewno anulować mój udział w niej i organizację.W ferworze euforii wyjazdowej nie spojrzałam na swój kalendarz październikowy napięty jak...

Jeżeli ktoś podjął by się organizacji tego wyjazdu - niech pisze, chętnie przekażę namiar na fajną miejscówkę na nocleg w Rucianym.

ZA CHWILĘ WRZUCĘ JESZCE DRUGĄ GARŚĆ ZDJĘĆ ;)

Zostało mi tylko napisać - Do następnego rowerowania ;))

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/09/15 09:52 #5223 przez Wisia
Rajd nam się udał - to fakt niezbity ;)

a tutaj dowody...

galeria Dwudniówka Kaszubska

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/09/12 22:28 #5222 przez KamilN

jarek3325 napisał: A zwłaszcza wielkie chapeau bas, które wjechały na Wieżycę.

Piękne tereny, w zeszłym roku byliśmy tam w czasie urlopu na tygodniowym wypaadzie, ślicznie i w odróżnieniu od mazowsza jest pod co podjeżdżać i z czego pędzić w dół.
Podjazd na Wieżycę od strony "cieszenia" jest fajny, w zeszłym roku z Honorem i kilorgiem znajomych go pokonaliśsmy mając sakwy zapakowane na tydzień a Honor tak cisnał pod górę, że aż kierownica mu pękła ;)
Trasa tamtego dnia była całkiem fajna, bo wiodła z Kamienicy Krrólewskiej poprzez Wierzyce i Szymbark do Kościerskiej Huty, dane z GPS podaja ok 1800m przewyższeń na 80km.



Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/09/12 16:07 #5221 przez jarek3325
Replied by jarek3325 on topic Rajd Dziki nr 17 - Dwudniówka Kaszubska 7-8.09
Po raz kolejny świetnie zorganizowany rajd organizowany przez duet Gosia& Michał. A zwłaszcza wielkie chapeau bas, które wjechały na Wieżycę. Ja w pierwszy dzień przejechałem 110 kilosów, związku z tym że musiałem dojechać do dzikusów z Gdańska do Chmielna. Pogoda Nam dopisała. Towarzystwo było doborowe. Kaszuby są piękne, zwłaszcza podjazdy. Czekam z niecierpliwością kolejnego wypadu organizowanego przez Gosię&Michał. :)
Za tę wiadomość podziękował(a): sulivia

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/09/09 20:38 #5219 przez sulivia
Bardzo dziękuję za ten niesamowity rajd, zwłaszcza za podjazdy (były niezłe). Poproszę o jeszcze. Ja już zarezerwowałam termin na najbliższą dwudniówką.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/09/09 20:22 #5218 przez Wisia
Dziękuję wszystkim dzikusom które pojechały na Kaszuby. Było ciekawie ;) a Kaszuby zaskoczyły nas (mnie na pewno) swoim pofałdowaniem :). Pogoda była idealna - podobnie jak towarzystwo.

Fotki za chwilę....

...a że nam się bardzo dwudniówki spodobały to już anonsuje wyjazd na Mazury 11-13.10. Dojazd już w piątek wieczorem autami lub pociągiem do Rucianego - szczegóły na dniach w nowym wątku a na razie rezerwujcie termin ;))
Za tę wiadomość podziękował(a): sulivia

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/09/05 20:28 #5204 przez Wisia
UWAGA UWAGA !!!!
Za ogólną namową wyjeżdżamy godzinę wcześniej a więc zbiórka o godz 7.00 rano!!!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/09/04 10:51 #5203 przez Wisia
Drogie Dikusy ;)


Zebrało się nas 9 osób (Leszko, Kropka, Ewa, Ania, Mirek, Grzegorz, Jarek, Michał i Wisia ;))

Jeżeli ktoś jeszcze ma ochotę się dołączyć to już już myk myk ;)- bo noclegi trzeba potwierdzić

Pozdrawiam i do zobaczenia pod Uranią w sobotę o godz. 8.00 :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/08/23 17:09 #5176 przez Anula
Gosiu, ja od początku do końca, potwierdzam swój udział :laugh: Pozdrawiam

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/08/22 19:52 - 2013/08/22 19:55 #5174 przez Wisia
Tak jak było anonsowane wcześniej 7-8 września zapraszamy na Dwudniówkę Kaszubską

Trasę tym razem opracował Leszko i głównie wiedzie Szlakiem Kaszubskim (www.szwajcaria-kaszubska.pl/trasy-piesze...m/22-szlak-kaszubski)

czyli szczegóły:

sobota 7.08 godz. 8.00 Hala Urania wyjazd autami z zapakowanymi rowerami do Chmielna gdzie mamy nocleg ( www.tamowa.pl ) - cena 35 zł w domkach 4-6 osob. z pościelą, czajnikami itp.

Po dojechaniu zostawiamy auta i wypadamy już na dwa kola w trasę:

Chmielno - Kartuzy -Sianowo- Sitczakowice - Chmielno (ok 70 km to szlak Kaszubski) - RAZEM ok 90km

wieczór - wiadomo :))

2 dzień niedziela 8.09

po śniadaniu trasa: Chmielno - Chmielonko- Kolano- Żuromno- Brzostowska Huta Chmielno - RAZEM ok 70 km

No i powrót do domu.....autami

Proszę odzywajcie się kto będzie jechał bo musimy uwzględnić to w rezerwacji domków - na razie wstępnie zarezerwowane są dwa.

Zapraszam i do zobaczenia ;))
Ostatnia2013/08/22 19:55 edycja: Wisia od.
Za tę wiadomość podziękował(a): sulivia, Anula

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.077 s.
Zasilane przez Forum Kunena