Rajd dziki nr 29 - Gim w barwach jesieni

Więcej
2013/11/24 19:47 #5415 przez Maro
Replied by Maro on topic Rajd dziki nr 29 - Gim w barwach jesieni
Na działkę do mnie pojechała grupa 5 rowerzystów, zapasy udało nam się zrobić w sklepie w Klebarku Małym (w niedzielę otwarty do 16:00). U celu ognisko w kominku, popasik i już ciemną nocą powrót opłotkami do Olsztyna. Pamiętajcie wszyscy rowerzyści żeby na wyjazdy brać ze sobą lampki bo nigdy nie wiadomo o której wróci się do domku.


Załączniki:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/11/24 19:15 #5413 przez marcin
Replied by marcin on topic Rajd dziki nr 29 - Gim w barwach jesieni
konkretna ekipa, pelen podziw:)
dzis niestety nie dalem rady wstac o swicie,tym niemniej jestem pod wrazeniem liczby rajderow. I znowu ominela mnie wizyta na dzialce u Marka :/

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/11/24 17:48 #5411 przez dziadek
Replied by dziadek on topic Rajd dziki nr 29 - Gim w barwach jesieni
Przesyłam "wymuszone" fotki przez uczestników
1.Uczestnicy po dokonaniu "opłaty"(zrzutka dla.......) mogli przekroczyć bramę do.......

2.Niejeden "wspomina" Pana Profesora (z rozrzewnieniem)

3.Romek i jego osobisty "świerczek"

4.Biesiadnicy i gospodarz przy jednym stole

5.Gospodarz miał dosyć biesiadników - moment rejterady przez "onych"

6.MISTRZ pierwszego planu.

I to jest na tyle .........
"dziadek"
Za tę wiadomość podziękował(a): Maro

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/11/24 16:57 #5410 przez sulivia
Replied by sulivia on topic Rajd dziki nr 29 - Gim w barwach jesieni
Rajd zaliczony. Na moim liczniku pojawiło się 80 km. Jechaliśmy przez Ruś, Nową Kaletkę, Bałdy, Łajs, wzdłuż j. Kośno, dalej przez Purdę, Patryki, Silice, oba Klebarki - do Olsztyna. Trasa była niezwykle urokliwa, ale i wymagająca. Pogoda super dopisała i to chyba było przyczyną, że na zbiórce stawiła się rekordowa ilość (jak na tę porę roku) cyklistów. Było nas 17 osób. W drodze nad j. Gim Tadeusz zaproponował popas na kawę w zaprzyjaźnionym ośrodku. O godz. 11.00 dotarliśmy do Ośrodka Wypoczynkowego "Almatur". Tam na tarasie czekała na nas gorąca kawa i herbata. Wielkie dzięki dla Tadeusza i oczywiście dla gospodarzy Ośrodka za miły poczęstunek. Oczywiście przy stole humory dopisywały jak zawsze. W Klebarku Wielkim grupa podzieliła się. Jedna grupa pojechała bezpośrednio do Olsztyna, natomiast druga grupa pojechała do Marka na wspomnianą działkę.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/11/23 13:21 #5409 przez sulivia
Replied by sulivia on topic Rajd dziki nr 29 - Gim w barwach jesieni
Mam nadzieję, że pogoda nie popsuje nam przejażdżki. Zwłaszcza, że mamy ją zakończyć u Marka na działce :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/11/21 09:16 - 2013/11/21 09:18 #5399 przez sulivia
Zapraszam wszystkich chetnych na przejazdzke nad j. GIM. Zbiorka 24.11 (niedziela) o godz. 8.30 pod Biedronka przy ul. Bartaskiej.
Ostatnia2013/11/21 09:18 edycja: sulivia od.
Za tę wiadomość podziękował(a): pawelr, Maro

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.120 s.
Zasilane przez Forum Kunena