Zebranie klubu 4R

Więcej
2014/03/19 11:46 - 2014/03/19 11:48 #5529 przez kr0peczka
Replied by kr0peczka on topic Zebranie klubu 4R
A może po prostu admin zablokowałby wszystkie IP, z których kiedykolwiek logował się ego... I wtedy przy okazji wyeliminuje również normalny profil dowcipno-złośliwego użytkownika forum :evil:
Ostatnia2014/03/19 11:48 edycja: kr0peczka od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/03/19 11:04 #5528 przez wegorz23
Replied by wegorz23 on topic Zebranie klubu 4R

krispi napisał: K' woli wyjaśnień ...
Wpisy ego na forum traktowałem jako swego rodzaju zabawne quriozum, dodające nieco zgryźliwego humoru w ,,cyklicznej beczce grochu i kapusty'', nie zdając sobie dotychczas dogłębnie sprawy, że dotykają one bezpośrednio i na dodatek boleśnie dziadka, którego chciałem przeprosić, jeśli uznał mój poprzedni wpis jako ,,zachęcający'' ego do kolejnych forumowych, czy innych ,,wygłupów''. Szukając taniej i prowokującej rozrywki, jak widzę, wygłupiłem się ja. Sypię głowę popiołem ...


nie prowokujmy do głupich wpisów ( = nie karmy troli )

dbajmy o jakość tego forum

dowiem się, kto jest administratorem forum, bo te "wygłupy forumowe" powinny być usuwane

Informacje o wycieczkach - www.gazeta.mazury.pl

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/03/19 10:11 #5527 przez dziadek
Replied by dziadek on topic Zebranie klubu 4R
Witajcie czytający i piszący - ze zrozumoeniem.
"dziadek"

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/03/19 07:48 - 2014/03/19 08:48 #5526 przez wegorz23
Replied by wegorz23 on topic Zebranie klubu 4R

dziadek napisał: Witajcie czytający i piszący.
Do "dzikusów":
Nie dajcie sobą manipulować , nie idźcie na spotkanie , gdyż swoją obecnością będziecie legitymizować
poczynania wąskiej grupy..........!


Dziadek, jak nie lubisz PTTK lub/i Klubu 4R to nie przychodź na zebrania ani imprezy. Ale najważniejsze nie psuj opinii z powodu swoich prywatnej niechęci i problemów.

Jeśli masz jakieś pretensje to chętnie się z Tobą spotkam i wyjaśnimy sprawy. Jako wiceprezes PTTK i jeden z twórców "Olsztyn Aktywne" czuję obowiązek, aby tą sprawę z Tobą rozwiązać.

Tutaj ludzie chcą pisać/czytać o rowerach, a nie czytać Twoje prywatne pretensje. Pamiętaj że Klub 4R to grupa kilkudziesięciu osób, a Ty masz chyba pretensje za coś tam do 1-2 osób. Ja jako członek Klubu 4R jestem niezadowolony z Twoich wypowiedzi. Poprostu uprzejmie proszę przestań pisać negatywne posty, przestań zachowywać się jak "trol" forumowy. Wszystkie Twoje następne wypowiedzi tego typu, które tylko psują kulturę wypowiedzi będę zgłaszał do administratora.

Poza forum jesteś poważnym człowiekiem, więc i na forum zachowuj się poważnie.
Jeszcze raz proszę Cię o kulturalne rozwiązanie Twoich problemów...

Informacje o wycieczkach - www.gazeta.mazury.pl
Ostatnia2014/03/19 08:48 edycja: wegorz23 od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/03/19 06:56 #5525 przez krispi
Replied by krispi on topic Zebranie klubu 4R
K' woli wyjaśnień ...
Wpisy ego na forum traktowałem jako swego rodzaju zabawne quriozum, dodające nieco zgryźliwego humoru w ,,cyklicznej beczce grochu i kapusty'', nie zdając sobie dotychczas dogłębnie sprawy, że dotykają one bezpośrednio i na dodatek boleśnie dziadka, którego chciałem przeprosić, jeśli uznał mój poprzedni wpis jako ,,zachęcający'' ego do kolejnych forumowych, czy innych ,,wygłupów''. Szukając taniej i prowokującej rozrywki, jak widzę, wygłupiłem się ja. Sypię głowę popiołem ...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/03/18 23:47 #5524 przez marcin
Replied by marcin on topic Zebranie klubu 4R
:whistle: Temat egona mozna chyba zamknac,jak chce niech przychodzi/przyjezdza ale niech nie
pisze glupot i bedzie dobrze.Takie moje zdanie uczestnika dzikich rajdow rowerowych.
Jesli chodzi o spotkania klubowe 4R to niech kazdy sam decyduje co chce robic,obecnosc na spotkaniach przeciez do niczego nie zobowiazuje.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/03/18 11:00 #5523 przez dziadek
Replied by dziadek on topic Zebranie klubu 4R
Witajcie czytający i piszący.
Na podstawie różnych wpisów w różnych postach w sposób pośredni zostałem "przywołany" do tablicy
- jakem siwy staruch.
Do "dzikusów":
Nie dajcie sobą manipulować , nie idźcie na spotkanie , gdyż swoją obecnością będziecie legitymizować
poczynania wąskiej grupy..........!
Jesteście:
- wolni waszą wolnością,
- mądrzy waszą mądrością,
- "dzicy" waszą dzikością w jeżdzie nie okiełznanej ,nie ograniczonej na waszych "mustangach".
Do egocentryka:
W żartobliwej formie odpowiedziałem tobie że "zawłaszczyłeś" sobie mnie nadaną "funkcję" przez jednego "cyklistę" z .............: - nie zrozumiałeś ,to jest twój problem.(patrz inne posty i wpisy).
Proszę abyś zostawił w spokoju "dzikusów"i nie namawiał ich do "gierek" które prowadzisz tylko tobie
znanym "celu".....:
Odnoszę się do twojej inteligencji ,zostw wszelkie sprawy poświęcone ruchowi cyklistów własnemu
biegowi(jeżdzie na ......),mnie również do tego nie włączaj.
"dziadek"

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/03/17 08:50 - 2014/03/17 08:56 #5522 przez krispi
Replied by krispi on topic Zebranie klubu 4R
No i jeszcze ciekawym jak kolega ego szerzej początek sezonu podsumuje ... he, he ! Pierwszy wpis na forum w tym roku brzmiał zachęcająco! Oczywiście po zebraniu na forum, bo nie mam nadziei, że się ujawni, toć prawdziwa krytyka cnót nie może posiadać. :P
Ostatnia2014/03/17 08:56 edycja: krispi od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/03/16 09:44 #5521 przez majkel
Zebranie klubu 4R was created by majkel
Zapraszam na spotkanie Klubu 4R, które odbędzie się w dniu 20-03-2014 (czwartek) o godz. 18 w Klubie Turysty PTTK przy ul. Staromiejskiej 1/13 w Olsztynie

Szczegółowy program spotkania
>>tutaj<<

Fatal error: Call to undefined method CKunenaTools::getEMailToList() in /home/users/aktywnie/public_html/components/com_kunena/template/default/post.php on line 444

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.104 s.
Zasilane przez Forum Kunena