Rajd dziki nr 11:W poszukiwaniu źródeł Pasłęki.

Więcej
2014/04/07 08:35 - 2014/04/07 08:36 #5592 przez Maro
Krótka relacja foto:












Ostatnia2014/04/07 08:36 edycja: Maro od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/04/06 07:59 #5588 przez krispi
Przejechane równo 69 km ze średnią 18 km/godz. i nie obyło się bez pewnych kłopotów już na samym starcie. Najpierw ja się nieco spóźniłem, potem czekaliśmy na dziadka, który w końcu dał się namówić na dziki wypad (trochę musiałem nad tym ,,pojeździć'') a kiedy już ruszyliśmy, drobne awarie spowodowały, iż granice naszego miasta opuściliśmy dopiero po 10-tej. Na starcie same stare wiarusy, z długo nie widzianym dziadkiem i jeszcze dłużej (chyba ze dwa sezony) kotem, którzy swoja obecnością sprawili mi dużą radość. Pogodna słoneczna z mocno chłodzącymi (czyt.mroźnymi) powiewami wiaterku (oczywiście i zawsze prosto w twarz), więc wjechawszy Gościńcem Niborskim w las, ucieszyliśmy się, że przestał już nam dokuczać. Borem, lasem, ocierając się o Stawigudę (tu straciliśmy jesza), dotarliśmy do Zielonowa, gdzie po chwili odpoczynku i zabawy z przypadkowo spotkanym kundelkiem, dotarliśmy do Gryźlin. Piesek dotarł tam z nami i nie odpuścił nawet przy gnaniu 25-27 km/godz. W Gryźlinach przerwa śniadaniowa, uzupełnienie zapasów i ruszyliśmy eksplorować okolice jez. Pasłęk. Tak się tam ,,zamotaliśmy'', że dotarliśmy aż do Ameryki ! He, he ! A że wiz nie mieliśmy, więc po cichu ruszyliśmy na Cichogrąd. I gdzieś w jego okolicach, tradycyjnie niejako, straciliśmy kota, który, jak to kot, powędrował dalej swoją ścieżką. Potem, pachnące świeżo wyłożonym na pola obornikem, Zezuty i wlewająca swe wody do jez. Sarąg Pasłęka. Na mostku druga przerwa śniadaniowa i do domku wzdłuż lazurowego w słońcu jez. Wulpińskiego przez Kręsk, Majdy. Potem Dorotowo, Gągławki, nielubiany podjazd za Bartągiem i pętla się ,,zamkła''. Wytrzymałości wszystkim co byli dziś na rajdzie jutrzejszym.
Za tę wiadomość podziękował(a): sulivia

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/04/01 15:43 - 2014/04/01 19:26 #5576 przez krispi
05.04.14. (sobota) godz.9.00 Biedra przy Bartąskiej. Trasa mniej więcej :
www.bikemap.net/pl/route/2535730-zrodla-pasleki/
Ostatnia2014/04/01 19:26 edycja: krispi od.
Za tę wiadomość podziękował(a): Maro

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.132 s.
Zasilane przez Forum Kunena