Rajd dziki nr 24 Jezioro Luterskie

Więcej
2014/08/11 08:41 - 2014/08/11 18:20 #5921 przez Maro
Replied by Maro on topic Rajd dziki nr 24 Jezioro Luterskie
Jako, że rajd nr 24 przeszedł do historii czas na krótkie podsumowanie: na moim liczniku 109 km (dodam, że zaczynałem i kończyłem w Jarotach) pogoda dopisała w 100%, do południa nie za gorąco więc przyjemnie się jechało po otwartych przestrzeniach. Na start wyścigu dotarliśmy z lekkim zapasem, więc był czas na popas i zajęcie dogodnych miejsc do kibicowania. Zrobiliśmy ogromną niespodziankę naszemu koledze Mateuszowi obecnością wśród kibiców. Olsztyn z kategorii wiekowej żak reprezentowało trzech chłopaków i wszyscy dojechali do mety wyścigu. Wracając zajechaliśmy na plaże w miejscowości Kikity (i tu już z nieba spiekało nas gorące słonko), zażyliśmy kąpieli w jeziorku Luterskim. Powrót dalej lasami przez Biesówko, Żerbuń, Wipsowo, Barczewo, Nikielkowo, Olsztyn. Gorące pozdrowienia dla trenera i kolarzy Olsztyńskiego Klubu Kolarskiego a także dla Dzikusów z wczorajszego rajdu, dzięki za frekwencję. A teraz relacja foto.





























Ostatnia2014/08/11 18:20 edycja: Maro od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/08/07 11:12 - 2014/08/07 11:56 #5913 przez Maro
Zapraszam wszystkich chętnych na rajd dziki nad jezioro Luterskie. W dniu 10 sierpnia odbywać się tam będzie
międzynarodowy wyścig kolarski "dookoła jeziora Luterskiego puchar Warmii" i startuje w zawodach jeden z uczestników rajdów dzikich. Myślę, że obecnością wśród kibiców sprawimy niespodziankę dla naszego kolegi. Spotykamy się w niedzielę 10 sierpnia godz. 8:00 dolny parking hali Urania oraz 8:20 pętla autobusowa na ulicy Jagiellońskiej wyjazd w kierunku Wadąga. Trasa Wadąg-Słupy-Tuławki -Jeziorany-Lutry. Dystans około 100 km, przewidywana kąpiel w jeziorze. Zjeżdżać się kto może.
Ostatnia2014/08/07 11:56 edycja: Maro od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.118 s.
Zasilane przez Forum Kunena