Mikołajkowa setka ;)

Więcej
2014/12/09 15:22 #6202 przez dziadek
Replied by dziadek on topic Mikołajkowa setka ;)
Witajcie uczestnicy.
Nie zamierzałem ,ale pojechałem i czynny udział w uroczystości(dla dziatwy)brałem.
Mikołajek/ów było co niemiara , z ich przyjazdu cieszyła się zgromadzona wiara.
Na dowód że to się odbyło ,tym razem "fotki" 2-uch "Dederków" tworzyło.
"dziadek"

1."Popas" na trasie w Tuławkach

2.Tamże

3.Tamże

4.U celu .........

5.Radość obdarowanych i obdarowujących

6.Tymi i innymi podarunkami uszczęśliwiliśmy........

7."Podstawowy" element (opona) do FATBOY-a (może się takiego dorobimy i będziemy rozwozić prezenty)
Za tę wiadomość podziękował(a): Maro

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/12/02 18:47 - 2014/12/02 18:48 #6186 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic Mikołajkowa setka ;)
Po kilku rozmowach i przekonywaniach na temat tytułowego dystansu ogłaszam co następuje:
Podcinamy mikołajkowe brody o połowę i w najbliższą niedzielę jedziemy na... "Mikołajkowe pół setki" :)

Start: niedziela /07.12/ o 9:00 pod Aquasferą (można się na moment schować do ciepłego budynku mając cały czas rower na oku, a wyjazd z miasta przez Park Kusocińskiego nie będzie wielkim problemem).
Około 9:20 będzie można dołączyć na Zatorzu, bo z Olsztyna wyjeżdżamy ul. Zientary-Malewskiej i dalej w kierunku Zalbek.

Jedziemy do zaprzyjaźnionej świetlicy we Frączkach, która nieraz gościła nas podczas wakacyjnych wycieczek (i podczas święcenia rowerów ;)

Zapowiedziałem nasz przyjazd na godz. 11:00.

Załączniki:
Ostatnia2014/12/02 18:48 edycja: i bike you* od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/11/28 13:41 #6181 przez majagorzka
Replied by majagorzka on topic Mikołajkowa setka ;)
Super inicjatywa !!! Oby było takich więcej w przyszłości. Fajnie, że są jeszcze ludzie dobrego serca :kiss:

mieszkania na sprzedaż w spokojnej okolicy

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/11/28 00:56 - 2014/11/28 00:58 #6179 przez i bike you*
Mikołajkowa setka ;) was created by i bike you*
Dokładnie 4 lata temu odbył się wyjątkowy przejazd -> olsztyńscy rowerzyści pojechali z dobrą nowiną i prezentami do Unieszewa, gdzie niecierpliwie czekały na nich dzieciaki z tamtejszej świetlicy :)
To było tak (fotki i filmik): forum.aktywnie.olsztyn.eu/forum/9-rajdy-...mikolajkowo-wyborczy

Proponuję powtórkę, ale raczej ambitniejszą pod względem dystansu ;)
Myślę, że hasłowo/roboczo można określić to jako "Mikołajkową setkę" (bez skojarzeń proszę!).

Start: 07 grudnia /niedziela/, około 9:00, miejsce jeszcze nieokreślone.
Najpóźniej w sobotę będę miał potwierdzenie z zaprzyjaźnionej ostatnio wsi w gminie Dźwierzuty.

Szykujcie podarki w postaci gier, przyborów szkolnych, maskotek, puzzli, zabawek, słodkości, itp.
Mikołajkowe czapki zapewniam dla wszystkich :)

Załączniki:
Ostatnia2014/11/28 00:58 edycja: i bike you* od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.111 s.
Zasilane przez Forum Kunena