Rajd dziki nr 8 - kierunek Olsztynek

Więcej
2015/02/16 08:29 #6298 przez Maro
Replied by Maro on topic Rajd dziki nr 8 - kierunek Olsztynek
Trzeba przyznać, że Arek robi najdłuższe loty rowerem z wybiciem z tafli lodu :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/02/15 22:22 #6297 przez arnoldzik
Replied by arnoldzik on topic Rajd dziki nr 8 - kierunek Olsztynek
Haha to chyba o mnie :laugh: Ja wczoraj obchodziłem dzień Świętego Walentego i dzisiaj nie byłem wstanie kręcić :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/02/15 21:37 #6296 przez Cobra
Replied by Cobra on topic Rajd dziki nr 8 - kierunek Olsztynek
Ktoś coś wspominał o wydmuszkach.... ale dzisiaj też był nieobecny.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/02/15 20:38 #6295 przez marcin
Replied by marcin on topic Rajd dziki nr 8 - kierunek Olsztynek

właśnie z tego powodu dziś odpuściłem rajd i pusciłem sie na suche asfalty,popatrzyć na jez.Narie.Wysiłek mniejszy i opłaciło sie w przebiegu.Co do pogody to faktycznie ,nie tak miało być ale najważniejsze że nie padało, salut!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/02/15 16:51 #6294 przez Maro
Replied by Maro on topic Rajd dziki nr 8 - kierunek Olsztynek
Rajd zaliczony. Na starcie stawiło się 9-ciu dzikusów. Trasa bardzo ciężka, w lesie dużo zmarzniętego śniegu i lodu. Nie obyło się bez kilku gleb, myślę, że warunki do jazdy były bardzo zbliżone do tych z niedawnego nocnego rajdu wokół jez. Plusznego. Na moim liczniku 72 km. Jechaliśmy przez Gronity, Sząbruk, Uniszewo, Mycyny, Świętajny, Sudwa (tu zajechaliśmy na cmentarz pomordowanych jeńców obozu jenieckiego) Królikowo (miejsce po obozie jenieckim), Olsztynek (miejsce po mauzoleum Hindenburga, skansen) dalej na Wymój, Stawigudę i do Olsztyna. Ktoś mi zarzucił, że pogoda nie byłą do końca zgodna z zamówieniem, ale ja się z tym nie zgodzę, zgodnie z zamówieniem nie padał deszcz :).
Krótka relacja foto:
plus.google.com/u/0/114778731340917873387/posts/4xihKFC6yhb

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/02/11 11:50 #6289 przez Maro
Zapraszam wszystkich rowerzystów na kolejny rajd dziki do Olsztynka. Zwiedzimy Olsztynek, miejsce po obozie jenieckim w Królikowie, miejsce po mauzoleum Hindenburga, skansen w Olsztynku. Zbiórka w niedzielę 15 lutego godz 9:00 pętla autobusowa na Słonecznym Stoku koło stadniny koni. Popas przewidywany w karczmie w skansenie. Dystans około 70 km. Pogoda zamówiona, zjeżdżać się kto może.
Za tę wiadomość podziękował(a): Cobra, Hitah

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.120 s.
Zasilane przez Forum Kunena