Rajd "Sosna Taborska"

Więcej
2015/08/24 15:09 #6662 przez Marek Citi
Replied by Marek Citi on topic Rajd "Sosna Taborska"
Wycieczka odbyła się zgodnie z planem (częściowo). Prowadzący nieco zmodyfikował trasę z dwóch powodów. Po pierwsze zamierzaliśmy "nakręcić" sporo kilometrów ale jednocześnie zdążyć przed godziną 17-tą na plażę miejską i zrejestrować przejechane kilometry w akcji Pomoc Mierzona Kilometrami, i to nam się udało. Po drugie Tabórz pożegnał nas porządną burzą, czego oczywiście nie planowaliśmy. Potężne drzewa, pod którymi usiłowaliśmy się schronić nie były całkowicie nieprzemakalne, niestety. Troszeczkę więc zmokliśmy. Potem deszcz zatrzymał nas ponownie na kilkanaście minut w Łukcie. Pokonaliśmy jednak wszystkie te utrudnienia, także najmłodszy uczestnik wyprawy i dotarliśmy w grupkach i pojedynczo (to odnosi się do mnie) na czas na plażę miejska nad Jeziorem Krzywym by zarejestrować przejechane kilometry. Ja dojechałem tam chyba jako ostatni, bo postanowiłem dodatkowo "dokręcić" trochę kilometrów (zarejestrowałem dystans 110 km). Wyprawę należy w mojej skromnej ocenie uznać za bardzo udaną. Oprócz Rezerwatu Sosny Taborskiej, celu naszej wyprawy zwiedziliśmy kilka ciekawych miejsc, w tym kapliczkę w małej osadzie Nowy Młyn, zawsze otwartą oraz Kościół Ewangelicko-Augsburski w Łęgutach, który szczęśliwie dla nas był w tym momencie otwarty. Załączam link do zdjęć zrobionych przeze mnie i wybranych do prezentacji: goo.gl/photos/7g2T4gYvyoYJ76mo9.
Za tę wiadomość podziękował(a): Maro

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/08/21 15:31 - 2015/08/23 00:02 #6656 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic Rajd "Sosna Taborska"
Część osób zapewne już wie, że w ten weekend (21-23 sierpnia) możemy zbierać kilometry w Endomondo na rzecz Olsztyna w sztefecie miast. Myślę, że nietrudno uda nam się wygrać tę rywalizację, ale samo się nie zrobi ;)
Wycieczka jest super okazją do kręcenia kilometrów i przy okazji dołączenia do akcji.

Więcej o tej inicjatywie: kilometrami.pl/o-akcji.html

Aby wziąć udział należy:
- od piątku do niedzieli rejestrować swoje wyniki na Endomondo;
- przyjechać na Plażę Miejską i w namiocie akcji "Pomoc Mierzona Kilometrami" pokazać swój wynik w telefonie;
- dopilnować, aby wynik został dopisany do tabeli głównej.

Można się tam zjawiać z każdorazowym wynikiem lub przyjechać tylko jeden raz z kilkoma wynikami jednocześnie.

Mamy też foto-konkursik, dla tych, którzy zrobią sobie fotkę na tle namiotu akcji i zamieszczą je na Facebooku: www.facebook.com/photo.php?fbid=11033775...96323&type=1&theater
Fotki można podesłać też na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a ja zamieszczę je "ręcznie".
Do wygrania 3 techniczne koszulki z logo akcji.



Załączniki:
Ostatnia2015/08/23 00:02 edycja: i bike you* od.
Za tę wiadomość podziękował(a): marcin, sulivia, Maro, nores, Hitah

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/08/21 11:46 #6655 przez majkel
Rajd "Sosna Taborska" was created by majkel
Zapraszam na kolejny rajd z cyklu Olsztyn Aktywnie
Szczegóły tutaj

Fatal error: Call to undefined method CKunenaTools::getEMailToList() in /home/users/aktywnie/public_html/components/com_kunena/template/default/post.php on line 444

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.119 s.
Zasilane przez Forum Kunena