Rajd "Droga na Mazury"

Więcej
2016/05/12 06:28 #6950 przez Esox
Replied by Esox on topic Rajd "Droga na Mazury"
Również dziękuję za możliwość spędzenia aktywnie niedzieli, a przede wszystkim za super organizację i możliwość spędzenia czasu w fajnym towarzystwie.
Za tę wiadomość podziękował(a): sulivia

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/05/09 17:23 #6946 przez sulivia
Replied by sulivia on topic Rajd "Droga na Mazury"
To prawda to był bardzo miły rajd. Na starcie stawiło się 18 osób. Piękna pogoda dopomogła frekwencji. Zwiedziliśmy naprawdę piękne lotnisko. Mamy się czym szczycić. Wielkie dzięki dla Jarka K. za oprowadzenie po terminalu, wieży kontroli lotów i pokazanie sprzętu pożarniczego. Ten ostatni jest imponujący. W ramach zwiedzania doświadczyliśmy kontroli przy przekraczaniu bramek. Osoby, które miały buty z spd-ami musiały przejść przez bramki boso, ponieważ bramka piszczała. Potraktowani zostaliśmy jak VIPy :laugh: . Rozdano nam przepustki i pokazano to czego doświadcza pasażer korzystający z usług lotniska. Trasa była łatwa, choć dość długa. Myślę, że wszyscy są zadowoleni. Większość z uczestników pokonała rekordową długość trasy w tym sezonie, ale mam nadzieję, że to nie zniechęci do dalszego uczestnictwa w pozostałych rajdach :)
Za tę wiadomość podziękował(a): jarek3325, nores, Esox, Hitah

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/05/09 16:11 #6945 przez stekon
Replied by stekon on topic Rajd "Droga na Mazury"
Dzięki za miły rajd :) U mnie na liczniku pokazał się dystans 122 km, tempo było odpowiednie przez co nie było aż tak czuć zmęczenia. Pod tym linkiem znajdziecie zdjęcia z mojego aparatu i telefonu.
Za tę wiadomość podziękował(a): Maro, nores, Esox, Hitah

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/05/04 19:20 #6940 przez sulivia
Rajd "Droga na Mazury" was created by sulivia
Zapraszam na rajd Olsztyn Aktywnie:

Termin:
08 Maja 2016 - zbiórka 8:00
Miejsce:
Dworzec Olsztyn Gł
Kierownik wycieczki: Ewa Bedra
Przewodnik: Adam Kowalczyk
Trasa: Szczytno – Szymany (port Lotniczy Olsztyn-Mazury) – Kucbork – Głuch – Roklas – Wały – Orłowo – Swaderki – Olsztyn.
Miejsce startu:
Dworzec Olsztyn Gł. (przy kasach w hali dworca) – odjazd pociągu do
Szczytna godz. 8.28
W ramach rajdu zwiedzimy Port Lotniczy Olsztyn – Mazury : terminal, wieżę kontroli lotów oraz lotniskową straż pożarną.
Dystans – ok. 100 km
Zalecana jazda na rowerach ATB, crossowych oraz górskich.
Każdy uczestnik rajdu musi posiadać przy sobie dowód osobisty.
Zakup biletu we własnym zakresie - cena biletu 17 zł (pasażer + rower).
Można dobrać się we czwórki – wówczas obowiązuje zniżka na bilet grupowy.
Za tę wiadomość podziękował(a): marcin, stekon, nores, Esox, Hitah

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.090 s.
Zasilane przez Forum Kunena