RAJD DZIKI- POŻEGNANIE LATA

Więcej
2016/09/13 20:37 - 2016/09/13 20:43 #7038 przez jarek3325
Replied by jarek3325 on topic RAJD DZIKI- POŻEGNANIE LATA
Jak widać na poniższych zdjęciach opublikowanych przez Maro na pożegnanie lata do Kretowin wybraliśmy się w czwórkę. Jechaliśmy przez Jonkowo, Mostkowo, Kretowiny, Florczaki, Łuktę, Woryty, Gietrzwałd. W Gietrzwałdzie w tym czasie odbywał się odpust. W Gietrzwałdzie spotkaliśmy nie tylko pątników, ale też naszego kolegę- Marcina. Marcin pojechał w swoją stronę, w siną dal, a my w stronę Olsztyna przez Naglady, Kudypy. Razem przejechaliśmy około 100 kilometrów. Pogoda nam dopisała. Do Kretowin,pogoda była iście jesienna.Sam raz na kręcenie na rowerze. Za Kretowinami jak za dotknięciem czarodziejskiej różyczki- na wysokości Florczaków- z nieba lał się żar. Była to moja pierwsza wyprawa rowerowa od 3 miesięcy. Dlatego jestem wdzięczny Markowi,Grzegorzowi, Włodkowi że towarzyszyli mi w tej wyprawie. Grzegorz planuje na zbliżający się weekend wyprawę do Gietrzwałdu. Jak zapowiadał tempo będzie rekreacyjne. Zapraszamy wszystkich na kolejne rajdy dzikie.
Ostatnia2016/09/13 20:43 edycja: jarek3325 od.
Za tę wiadomość podziękował(a): Maro

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/09/11 19:19 #7037 przez Maro
Replied by Maro on topic RAJD DZIKI- POŻEGNANIE LATA
Załączniki:
Za tę wiadomość podziękował(a): jarek3325, Hitah

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/09/10 09:43 #7035 przez jarek3325
RAJD DZIKI- POŻEGNANIE LATA was created by jarek3325
MAM ZASZCZYT ZAPROSIĆ NA JUTRO (11WRZEŚNIA BR.)NA RAJD DZIKI -POŻEGNANIE LATA. BĘDZIEMY JECHALI DO KRETOWIN.DYSTANS OK 80 KILOMETRÓW. ZBIÓRKA W NIEDZIELĘ 11 WRZEŚNIA O GODZINIE 9.00. MIEJSCE ZBIÓRKI: Kładka Żubra jez. Długie.
Za tę wiadomość podziękował(a): Maro, Hitah

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.095 s.
Zasilane przez Forum Kunena