21.09 > Warmińska Łynostrada

Więcej
2019/09/21 17:59 #7868 przez Darek
Replied by Darek on topic 21.09 > Warmińska Łynostrada
Pod linkiem kilka fotek z dzisiejszego rajdu:

photos.app.goo.gl/Yw4PYLkQnL2KVJeS8
Za tę wiadomość podziękował(a): i bike you*, Hitah

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2019/09/16 00:38 #7867 przez i bike you*
21.09 > Warmińska Łynostrada was created by i bike you*
Znowu jedziemy w trasę!
Zapraszam w sobotę 21 września o 9:30 pod Wysoką Bramę. Dystans ok. 60 km w spokojnym tempie. Tym razem Warmińska Łynostrada posłuży nam nie do wyjazdu z miasta, a do powrotu z okolic Dobrego Miasta. Meta około 15:30.
Udział oczywiście bezpłatny, ale proponuję dobrowolny udział w charytatywnej zbiórce karmy dla zwierząt. Przywieźcie na start ile dacie radę, a ja przejmę od Was ten ładunek :) Opis akcji jest poniżej.
Pamiętajcie o aparacie fotograficznym, bo do niedzieli 22.09 trwa konkurs fotograficzny z nagrodami "Ja, lato i rower na Warmińskiej Łynostradzie".

Ewelina Pierzchała >> Jesienna Zbiórka Karmy
Nastał ten czas kiedy z ochotą kładziemy się pod koc wraz ze swoim pupilem... Jednak pamiętajmy, że są zwierzęta zamknięte za kratami lub bezdomne z winy cZŁOwieka.
Same w jesienne i zimowe dni, bez głasków, przytulania i ciepłego koca. Otwórzcie przed nimi serca i podarujcie chociaż karmę. Potrzebna jest każda ilość (dobrej jakości) karmy suchej i mokrej. Zarówno dla psów i kotów. Mamy pod opieką: psy starsze, szczeniaki, koty wolnożyjące, setki pozostałych psiaków. Karma trafi do gminnych przytulisk (m.in Świątki, Jeziorany), do znanych mi domów tymczasowych oraz do Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach.[/i]
Za tę wiadomość podziękował(a): Maro, Hitah, Wojtek_G

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.113 s.
Zasilane przez Forum Kunena