22-24 września > Rowerem po bibliotekach

Więcej
2011/09/23 09:46 #2643 przez skali3
Replied by skali3 on topic O:22-24 września > Rowerem po bibliotekach
No wiesz fajnie byłoby taki spory dystans zręcznie i szybko a jeszcze lepiej najszybciej pokonać, ja byłem z kumplem i taki mieliśmy plan, ale było kilka miejsc, gdzie po dojechaniu miła Pani Bibliotekarka mówiła, że był już ktoś nawet przed rozwieszeniem plakatu a w następnym miejscu osoba która objechała wszystkie punkty ;-)
I TU AŻ SIĘ PROSI O CYTAT \"Zawsze drugi. Nawet jak byłem pierwszy, to się czułem, jakbym był drugi\"

\" Bunkrów nie ma, ale i tak było zaj.......\" ;-)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/09/23 07:50 #2642 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic O:22-24 września > Rowerem po bibliotekach
ooo, odbyły jakieś wyścigi przy okazji ? :cheer:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/09/22 20:18 #2638 przez skali3
Replied by skali3 on topic O:22-24 września > Rowerem po bibliotekach
Załatwione, wszystkie biblioteczki objechane, bardzo miła wycieczka po Olsztynie i warta polecenia ;-)
Sądziłem, że będziemy pierwsi, ale są naprawdę The besciaki,którzy byli przed nami....

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/09/21 20:13 #2628 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic O:22-24 września > Rowerem po bibliotekach
kupony już rozwiezione do wszystkich filii, więc olsztyńskie biblioteki czekają na najazd rowerzystów :)

każdy/każda z Was ma przecież jakąś placówkę w okolicy, a do udziału w zabawie wystarczy odwiedzenie jednej biblioteki.

p.s.
wszystkie biblioteki (14 adresów) można zaliczyć w około 4 godziny jadąc średnim tempem + około pół godzinki na poszukiwania ich w terenie (dotyczy jeżdzenia po nieznanych osiedlach).
to może być fajny pomysł na miejską wycieczkę ;)

p o w o d z e n i a !

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/09/18 11:25 - 2011/09/18 11:28 #2616 przez i bike you*
22-24 września > Rowerem po bibliotekach was created by i bike you*
Do wrześniowego gąszczu imprez rowerowych dorzucam zabawę, dzięki której można zwiedzić całe miasto, a im więcej będzie tego zwiedzania, tym większe szanse na nagrody :)

\'Rower Flower\' polega na odwiedzaniu osiedlowych bibliotek, pobieraniu tam specjalnych kuponów, a następnie przywiezieniu ich do Planety 11 i wrzuceniu do konkursowej urny.
Uczestniczyć można w dogodnym dla siebie dniu, w wygodnych godzianch, a tempo jazdy dobieramy sobie sami B)

Więcej o tej zabawie:
www.rowerowy.olsztyn.pl/imprezy-turystyc...m-do-biblioteki.html

Załączniki:
Ostatnia2011/09/18 11:28 edycja: i bike you* od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.054 s.
Zasilane przez Forum Kunena