Po sezonie i przed

Więcej
2012/11/05 18:26 #4520 przez marcin
Replied by marcin on topic O:Po sezonie i przed
wirzinkiewicz napisał:

nie wiem jak je zamieszczać.


Najlepiej jakbyś wrzucił fotki do jakiegos albumu np.Picasa.Potem wklejasz link na forum i już :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/11/05 17:02 #4518 przez wirzinkiewicz
Replied by wirzinkiewicz on topic Kilometry
2500 km to dobry wynik, chociaż wszystko zależy od tego, ile kto ma czasu.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/11/05 16:58 #4517 przez wirzinkiewicz
Replied by wirzinkiewicz on topic O:Po sezonie i przed
No jasne! Jadę! Wilno, to moje rodzinne miasto. Szykuję się na zdobycie go już od dość dawna! Co do fotek bristolsko-olsztyńskich to ok. ale nie wiem jak je zamieszczać.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/11/02 20:47 - 2012/11/02 20:51 #4509 przez jarek3325
Replied by jarek3325 on topic O:Po sezonie i przed
Hej Heniu W. (Sobota)!
W pierwszych mych słowach chciałem pogratulować Twojego wyczynu. Czapki z głów. Mógłbyś przedstawić jakąś fotorelację ze swojego wypadu z Anglii.
Ja mam w planach przejazd przez obwód kaliningradzki na półwysep Kuroński na Litwie. Następnie z Kłajpedy do Pałangi aż do wsi gdzie urodził się Miłosz. Rajd skończyłbym w Wilnie. A można też przejechać Litwę do granicy z Polską i reszta na rowerach do Olsztyna. Nawet robiłem wstępną symulację kosztów. :)
Ostatnia2012/11/02 20:51 edycja: jarek3325 od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/11/02 19:13 #4507 przez jarek3325
Replied by jarek3325 on topic O:Po sezonie i przed
Większość z Was już jest po sezonie a inni jeszcze może kręcą sobie na swoich rowerach. Jestem ciekaw ile macie już na licznikach. Może ktoś się również pochwali ile najwięcej kilosów pokonał w jeden dzień itp.
Jestem ciekaw czy moje 2.500 km w tym sezonie jest słabym wynikiem czy może przyzwoitym wynikiem. Na moje usprawiedliwienie tego wyniku jest to że w okresie wakacyjnym leczyłem kontuzję po jednym z wyścigów lokalnych (2 miesiące bez roweru :( ) Proponuję aby w trakcie podsumowania sezonu wprowadzić kategorie dla tych kto najwięcej kilometrów przejechał na rajdach oficjalnych i na rajdach dzikich, kto ma najwięcej przejechanych kilometrów indywidualnie w konkretnym sezonie itp.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/10/31 09:33 #4498 przez wirzinkiewicz
Po sezonie i przed was created by wirzinkiewicz
Hej! Może ktoś już planuje coś dłuższego na nowy sezon?
Przyjechałem do Olsztyna z Bristolu (2360 km). Chętnie podzielę się doświadczeniami.
Może \"trzy granice\" w lato...? (Polska, Litwa, Rosja), (Polska, Ukraina, Słowacja), (Polska, Niemcy Czechy).

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.086 s.
Zasilane przez Forum Kunena