Podsumowanie sezonu 2013 Klubu Rowerowego 4R

  • AasenRSit
2014/02/08 14:22 #5488 przez AasenRSit
онлайн бесплатные игры самолеты gam56u3.google.ru/ - игры симуляторы онлайн бесплатно игры такси онлайн

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/11/21 20:36 #5402 przez dziadek
Replied by dziadek on topic Podsumowanie sezonu 2013 Klubu Rowerowego 4R
Do czytających i piszących.
Akcja pod kryptonimem "preludium składkowe" (dot.mojej osoby) została zakończona.
"Fundusze" zebrane, zostały przekazane w obecności świadków..............
Od tej chwili "temat składek"(dot.mojej osoby)uważam za zamknięty.
"dziadek"

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/11/21 07:54 #5397 przez Maro
Zastanawiam się po co jeszcze ciągnąć ten temat. Impreza towarzysząca podsumowaniu już się odbyła, jak dla mnie było fajnie. Jeśli jeszcze ktoś coś chce dodać to niech przyjdzie dziś na zebranie klubu. Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku rowerowym, mam nadzieję że w tę niedzielę.Pozdrawiam

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/11/20 21:46 #5395 przez wegorz23
Replied by wegorz23 on topic Podsumowanie sezonu 2013 Klubu Rowerowego 4R
Zgadzam się, że brak kasy NIE JEST PRAWDZIWYM PROBLEMEM.

Ale czy nie zgodzisz się, że ludzie mocno przyzwyczaili się do darmowych imprez?
oraz, że ciężko jest zachęcić uczestników na wpłacanie wpisowego?

i bike you* napisał: > O ile wiem to we wcześniejszych latach przy organizacji rajdów zaawansowanych OA nikt nie przeznaczał swoje > wynagrodzenie na coś innego. Mam racje?

Nie masz racji, bo skąd miałbyś cokolwiek wiedzieć nigdy nie będąc w kadrze imprez, nie uczestnicząc w żadnej imprezie, itd.?


to co robi kadra z zarobioną kasą prywatnie to ich sprawa

Informacje o wycieczkach - www.gazeta.mazury.pl

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/11/20 16:53 #5394 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic Podsumowanie sezonu 2013 Klubu Rowerowego 4R
> O ile wiem to we wcześniejszych latach przy organizacji rajdów zaawansowanych OA nikt nie przeznaczał swoje > wynagrodzenie na coś innego. Mam racje?

Nie masz racji, bo skąd miałbyś cokolwiek wiedzieć nigdy nie będąc w kadrze imprez, nie uczestnicząc w żadnej imprezie, itd.?
To nie zarzut ani pretensja, tylko stwierdzenie faktu.
Wg mnie nie jest to jednak temat do forumowego roztrząsania. Od tego są np. spotkania Klubu (najlepiej z wcześniejszym zapowiedzeniem problemu, aby zainteresowani przybyli).

p.s. Kasa (jej istnienie lub brak) NIE JEST PRAWDZIWYM PROBLEMEM. 'Dzikusy' dobitnie to pokazują. Brawo!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/11/20 14:32 #5393 przez wegorz23
Replied by wegorz23 on topic Podsumowanie sezonu 2013 Klubu Rowerowego 4R
O ile wiem to we wcześniejszych latach przy organizacji rajdów zaawansowanych OA nikt nie przeznaczał swoje wynagrodzenie na coś innego. Mam racje?

A fakt jest taki, że podsumowanie sezonu Klubu 4R to jest impreza oddzielna - poza "Olsztyn Aktywnie".
Podsumowanie sezonu Klubu 4R - to czas i praca darmowa (wolontariacka) zarządu Klubu, a składka 20 zł miała iść na dodatkowe atrakcje a nie do kieszeni organizatorów.

A moja poniższa opinie o tym, że ludzie przyzwyczaili się do darmowych imprez wynika z moich 2-3 letnich obserwacji imprez nie tylko rowerowych ale i pieszych.

Wisia napisał: Widzisz i tu dochodzimy do sedna sprawy....
Nam tylko chodziło że skoro jest już dofinansowanie to może czasami warto choć małą część poświęcić na coś innego niż na wynagrodzenie dla prowadzących - co było zasadą we wcześniejszych latach przy organizacji rajdów zaawansowanych ...


Informacje o wycieczkach - www.gazeta.mazury.pl

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/11/20 14:24 - 2013/11/20 14:29 #5392 przez Wisia
Widzisz i tu dochodzimy do sedna sprawy....

Jak spojrzysz na frekwencje w rajdach "dzikich" to jest ona podobna by nie powiedzieć większa niż na rajdach zaawansowanych oficjalnych... mimo że nikt organizatorom nie płaci za ich przeprowadzenie itp...

Po pierwsze w tej wypowiedzi chodziło też o to że nie można było uczestniczyć w zamknięciu sezonu by spotkać się z ludźmi, porozmawiać itp gdy ktoś po prostu nie chce jeździć wozem drabiniastym itp. i nie je kiełbasy, wpisowe było obowiązkowe niezależnie czy korzystamy czy nie z "atrakcji" które nie dla wszystkich są atrakcjami.

Po drugie skoro jest już dofinansowanie to może czasami warto choć małą część poświęcić na coś innego niż na wynagrodzenie dla prowadzących - co było zasadą we wcześniejszych latach przy organizacji rajdów zaawansowanych ....

Myślę też że wypowiedzi są też wypadkową opinii ludzi co do poziomu organizacji rajdów w tym roku - zresztą porównanie frekwencji w tamtym i tym roku niezaprzeczalnie świadczy o tym.

To tyle, a przy okazji warto wiedzieć też o co ludziom chodzi (patrz pierwszy wpis Dziadka) a dopiero później narzekać na nich że są roszczeniowi ...

Szkoda, po prostu szkoda że tak podchodzimy do nas uczestników (bez których jakby nie patrzeć dotacji by nie było...)- zamiast zapytać o co nam naprawdę chodzi....
Ostatnia2013/11/20 14:29 edycja: Wisia od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/11/20 13:48 #5391 przez wegorz23
Replied by wegorz23 on topic Podsumowanie sezonu 2013 Klubu Rowerowego 4R

Wisia napisał: Szkoda że uczestnictwo w podsumowaniu sezonu wiąże się z obowiązkową opłatą 20 zł, jest to praktyka dotychczas nie stosowana. W tamtym roku podsumowanie z ciepłą strawą i chwilą na refleksje co do minionego sezonu było w gratisie....wyrażam ubolewanie że zmiany idą w tą stronę....


Zauważyłem, że imprezy "Olsztyn Aktywnie" i inne np w kampanii JNT przyzwyczaiły wszystkich, że mają wszystko za darmo. Niektóre osoby są wręcz roszczeniowe. Dochodzi teraz do skrajności, że uczestnikom szkoda zapłacić nawet 5 zł za dodatkowe atrakcje na imprezie.

A fakt jest taki, że naprawdę nic nie ma za darmo. "Olsztyn Aktywnie" - kasę daję na to Ratusz. JNT tutaj kasę daje MZPITU. Wycieczki "Zamki gotyckie" były dotowane z MZPITU ... itd.

Przykro, że już ciężko ludzi zachęcić na fajne imprezy gdzie jest wpisowe.

Informacje o wycieczkach - www.gazeta.mazury.pl

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/11/17 21:12 - 2013/11/17 21:20 #5383 przez jarek3325
Replied by jarek3325 on topic Podsumowanie sezonu 2013 Klubu Rowerowego 4R
Wczorajszy rajd organizowany przez 4R odbył się. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych na zbiórce zjawiło się 11 zatwardziałych rowerzystów. Jechaliśmy przez Tomaszkowo, Dorotowo, Kręsk, Gietrzwałd, Wrzesinę, Pupki, Różynkę,Bukwałd. W gospodarstwie agroturystycznym u Kojrysa byliśmy dokładnie o 15. Tam na nas czekała grupa z rajdu krótkiego oraz ciepła strawa. Na liczniku u mnie wyskoczyło razem 70 km. Dołączam krótką fotorelację z rajdu. Jeszcze raz dzięki klubowi 4r za zorganizowanie fajnego rajdu.

Miejsce zbiórki- Kortowo

Różynka

Gospodarstwo agroturystyczne u Kojrysa







Prezentacja multimedialna z działalności klubu 4r
Ostatnia2013/11/17 21:20 edycja: jarek3325 od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/11/13 18:37 #5370 przez majkel
Grupa zaawansowana startuje w sobotę (16.11.2013) o 9:00 z pętli 15 na Kortowie, naprzeciw stadniny koni. Pojedziemy w okolice Gietrzwałdu, potem na północ nad jezioro Limajno. Rajd zakończy się w gospodarstwie agroturystycznym Janusza Kojrysa w Redykajnach.

Fatal error: Call to undefined method CKunenaTools::getEMailToList() in /home/users/aktywnie/public_html/components/com_kunena/template/default/post.php on line 444

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/11/11 11:12 - 2013/11/11 11:18 #5358 przez dziadek
Replied by dziadek on topic Podsumowanie sezonu 2013 Klubu Rowerowego 4R
Chwała dla SPONSORA.
....czy fundusze którymi dysponował zarząd były nie wystarczające co "zmusiło" władze koła 4R
do szukania sponsora.
"dziadek"
Ostatnia2013/11/11 11:18 edycja: dziadek od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/11/10 22:14 #5356 przez majkel
UWAGA ZMIANY- Pozyskaliśmy sponsora. Ze względów organizacyjnych prosimy, do dnia 14-11-2013 o przesłanie potwierdzenia udziału na email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dla osób, które ww. terminie potwierdzą udział w podsumowaniu, bezpłatny poczęstunek oraz miejsce przy stole w Ludowej Stodole.

Fatal error: Call to undefined method CKunenaTools::getEMailToList() in /home/users/aktywnie/public_html/components/com_kunena/template/default/post.php on line 444

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/11/07 11:55 #5351 przez dziadek
Replied by dziadek on topic Podsumowanie sezonu 2013 Klubu Rowerowego 4R
CD-składek.
W uwagach zgłaszanych przez forumowiczów nie ma wzmianki o odbiorcy "zebranych składek",są tylko
stwierdzenia że "KLUB 4R" mógłby dokonać opłaty z "funduszy własnych"(składki członków,odpisy podatkowe,fundusze od U.Miasta).
Nie zajmujmy się "poboczami" tematu ,wypowiadajmy się w sednie tematu.
"dziadek"
Za tę wiadomość podziękował(a): sulivia

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/11/07 11:20 #5348 przez marcin
już chciałem wylać kubeł zimnej wody na 4R za te opłaty na podsumowanie sezonu, jednak pofatygowałem sie przeczytac dokładnie info pod linkiem i cytuje...Składka 20zł/osoby, aby móc skorzystać z atrakcji na terenie gospodarstwa W ramach pobytu: przejażdżka kolorowymi wozami ludowymi po okolicy, miejsca przy stołach w Ludowej Stodole, wewnątrz ognisko/palenisko, muzyka z płyt, obsługa, toalety, kiełbaska z patyka, chleb wiejski...

wniosek z tego taki że to opłata dla Kojrysa a nie dla 4R więc wstrzymałbym sie z tą krytyką,jasne jest że każda dodatkowa opłata boli i zniechęca mimo to myśle że scenariusz zakończenia nie jest taki głupi,gdyby była jednośc , zgoda i chęci co do udziału to chyba dałoby sie przełknąc te 20zetów i zabalować w stodole..
Sam jednak udziału nie wezme bo pracuję w sobote.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/11/06 19:44 - 2013/11/06 19:49 #5347 przez dziadek
Replied by dziadek on topic Podsumowanie sezonu 2013 Klubu Rowerowego 4R
"Preludium składkowe" - dostąpiłem podczas rajdu "integracyjnego" w Orłowie.
Wystąpiłem jako "wolny najmita" w zbiórce "funduszy" za "prowiant" którzy "skonsumowali" aktywni.
Do chwili obecnej nie "rozliczyłem" zebranych "funduszy" ,gdyż "inicjator" zbiórki wycofał się
oświadczając że on nie "mówił" o zbieraniu "funduszy".Sprawa jest w "zawieszeniu" do chwili obecnej.
"dziadek"
PS.
Świadkami rozmowy z "posłańcem" wiadomości o zbieraniu "funduszy" byli "aktywni uczestnicy" zgromadzeni przy ognisku.
Ostatnia2013/11/06 19:49 edycja: dziadek od.
Za tę wiadomość podziękował(a): sulivia

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/11/06 19:17 #5346 przez sulivia
Replied by sulivia on topic Podsumowanie sezonu 2013 Klubu Rowerowego 4R
Wisia napisała "Szkoda że uczestnictwo w podsumowaniu sezonu wiąże się z obowiązkową opłatą 20 zł Popieram w całej rozciągłości, nie jestem księgową, ale jeżeli w zeszłym roku były pieniądze na tak ważną imprezę jak zakończenie sezonu, to w tym roku tym bardziej powinny się znaleźć. Za kiełbaskę można zapłacić, ale myślę, że miejsce winno być opłacone chociażby ze składek członków Klubu 4R lub środków przeznaczonych na działalność związaną z "Olsztyn Aktywnie" przez Urząd Miasta Olsztyna :angry:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/11/06 18:49 #5345 przez Wisia
Szkoda że uczestnictwo w podsumowaniu sezonu wiąże się z obowiązkową opłatą 20 zł, jest to praktyka dotychczas nie stosowana. W tamtym roku podsumowanie z ciepłą strawą i chwilą na refleksje co do minionego sezonu było w gratisie....wyrażam ubolewanie że zmiany idą w tą stronę....
Za tę wiadomość podziękował(a): sulivia

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/11/03 21:18 #5343 przez majkel
Klub Turystyki Rowerowej 4R zaprasza członków i sympatyków na podsumowanie sezonu rowerowego w dniu 16 listopada 2013 (sobota).

Szczegóły tutaj:
www.4r.olsztyn.pl/home/37-spotkania/143-...u-rowerowego-4r.html

Fatal error: Call to undefined method CKunenaTools::getEMailToList() in /home/users/aktywnie/public_html/components/com_kunena/template/default/post.php on line 444

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.145 s.
Zasilane przez Forum Kunena