witamy aktywnych w Lesie Miejskim!

Więcej
2017/08/02 10:17 #7387 przez Mikamala001
Replied by Mikamala001 on topic witamy aktywnych w Lesie Miejskim!
rowniez witam

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/09/24 14:17 - 2015/09/25 11:46 #6702 przez Mariolka12
Replied by Mariolka12 on topic witamy aktywnych w Lesie Miejskim!
hej, a jechaliście może rodziną (mam jedno dziecko 3letnie) gdzieś dalej? Ja bardzo chcę dzieci wziąć dzieci nad morze na wycieczkę rowerową. Tz połączyć wakacje z rowerem. Akurat to nie teraz ale za rok coś takiego chciałabym zorganizować. Np. że do Gdańska wynająć jakieś auto, gdzie zmieściłoby się wszystko (5 rowerów, torby, plecaki i 5 osób) i pojechać do Gdańska i tam przejechać rowerem trójmiasto a po drodze zwiedzać. Z mężem właśnie szukamy jedynie auta, bo swojego nie mamy, a dzieciaki nie przejadą rowerami taki kawał drogi. Wycieczka na tydzień. jeszcze tylko chcę kuferek na rower kupić i własnie szukam ofert, bo jednak przy takich całodziennych wycieczkach potrzeba bagażniku jest większa.
Ostatnia2015/09/25 11:46 edycja: Marta Kruk od. Powód: Niedozwolone treści reklamowe

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/08/03 20:45 #444 przez marcin
Replied by marcin on topic O:witamy aktywnych w Lesie Miejskim!
Witam,przejechalem sie trasą \"zielona\" i wrazenia pozytywne,traska dluga i ciekawa :)
co do uwag to napewno trzeba by namalowac wiecej tych bialych znakow na trasie,bo nietrudno sie pogubic,zwlaszcza dla mniej zoorientowanych rowerzystow ;)

Wrzucam filmik z otwarcia,który wlasnie udalo mi sie posklejac :lol:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

  • Cook
  • Autor
2010/08/02 15:44 #443 przez Cook
Inauguracja aktywnosci na trasach rowerowych w Lesie Miejskim za nami. Z pewnoscia macie wiele spostrzezen, uwag i wnioskow - czekamy na nie na tym forum. Kazda Wasza sugestia bedzie przeanalizowana i moze przyczynic sie do poprawy jakosci szlakow i tras rekreacyjnych w naszym olsztynskim mega lesie!!! Zapraszamy do dyskusji i wymiany pogladow oraz zamieszcania zdjec i filmikow. Z aktywnym pozdrowieniem

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.068 s.
Zasilane przez Forum Kunena