Sklep sportowy w Olsztynie

Więcej
2023/02/15 10:44 #8381 przez kiteks
Replied by kiteks on topic Sklep sportowy w Olsztynie
Jeszcze inne rozwiązania, które są godne uwagi. Sami oceńcie, czy to dla Was - hop-sport.pl/zestawy-obciazen/ Odpowiednie dopasowanie rozwiązań nie powinno sprawić problemów. Po prostu dobierzcie takie, którymi zrobicie sobie różnicę. To jedyny słuszny kierunek.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2022/10/21 10:48 #8349 przez kiteks
Replied by kiteks on topic Sklep sportowy w Olsztynie
Trzymajcie namiary - hop-sport.pl/rowery-treningowe/
Który model? Moim zdaniem wystarczy nawet ten najtańszy, ale kwestia taka, jakie macie oczekiwania. Dopasujecie to z głową, to wszystko będzie w porządku. Wiadomo, że każdemu może pasować coś totalnie innego.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

  • walerka32
2020/02/06 11:39 - 2020/02/06 11:39 #7954 przez walerka32
Replied by walerka32 on topic Sklep sportowy w Olsztynie
Jeśli chodzi o wspomnianą odzież kolarską to z powodzeniem można zamawiać ją online. Jest na rynku ciekawa firma, która robi takie ubrania na zamówienie. To Elvelo. Dopasowują odzież nie tylko do zamawiającego, ale także do potrzeb typu kolarstwa, który dana osoba uprawia. Tutaj elvelo.pl/ jest ich sklep. W moim odczuciu w taką odzież warto zainwestować.
Ostatnia2020/02/06 11:39 edycja: walerka32 od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

  • osa
2020/02/03 15:03 #7953 przez osa
Replied by osa on topic Sklep sportowy w Olsztynie
A ja pozwolę sobie wspomnieć również o sklepie sklep.redboxsport.pl/bramkarz-29 sklep.redboxsport.pl/bramkarz-29 w którym też znajdziecie świetnej jakości sportowe ubrania, obuwie czy sprzęty. Mnie aktualnie zainteresował strój bramkarski. Chyba zakupię go dla mojego brata, który właśnie dostał się do drużyny.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2019/05/13 22:01 #7780 przez maciej10
Replied by maciej10 on topic Sklep sportowy w Olsztynie

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/06/21 21:13 #6975 przez canna
Replied by canna on topic Sklep sportowy w Olsztynie
Spróbuj tutaj zerknąć sklep.zumbasklep.pl/buty-c-42.html mają dokładnie podane co i jak i duży wybór. Na allegro tez kupuję, ale ten sklep jest nawet lepszy.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/07/30 12:22 #6618 przez joszko
Replied by joszko on topic Sklep sportowy w Olsztynie
Przez internet zamawiam tylko z allegro bo to jest pewne i ufam, że nie zmarnuje moich środków. Dobry sprzęt sportowy jest drogi.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/10/05 11:30 #6060 przez Mart
Replied by Mart on topic Sklep sportowy w Olsztynie
Ja też głownie się ceną kieruję i faktycznie w internecie można upolować jakieś okazje.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/09/24 18:07 #6032 przez Adamo
Replied by Adamo on topic Sklep sportowy w Olsztynie
Ja przez net zamawiam bo taniej.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/10/10 22:10 #5286 przez Mercus
Sklep sportowy w Olsztynie was created by Mercus
Hej! Chciałbym się Was zapytać, czy możecie polecić jakiś sklep sportowy w Olsztynie, najlepiej właśnie z akcesoriami do kolarstwa górskiego. Na www.adrenaline.pl widziałem, dwa spore sklepy sportowe w CH ALFA, czy możecie polecić któryś z tych sklepów? Jestem z Dobrego Miasta i u nas niestety brak takich sklepów, a że w następnym tygodniu będę w Olsztynie,to mógłbym przy okazji wstąpić do takiego sklepu i zakupić parę rzeczy.. Z góry dzięki za info!:)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.111 s.
Zasilane przez Forum Kunena