Piwo w kajaku za 2500 zł

Więcej
2014/10/05 11:38 #6064 przez Mart
Replied by Mart on topic Piwo w kajaku za 2500 zł
Mnie irytują osoby pijące na wodzie, jak byliśmy na wakacjach to przy jeziorze pełno butelek po piwie i nie tylko leżało.Kary powinny być wysokie.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/08/09 17:52 #5916 przez libra78
Replied by libra78 on topic Piwo w kajaku za 2500 zł
I dobrze. Jestem za. Skończy się pijaństwo nad wodą.

libra78

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/07/01 08:43 #5835 przez Marcel_P
Replied by Marcel_P on topic Piwo w kajaku za 2500 zł
Według mnie picie alkoholu podczas pobytu "na wodzie" powinno być surowo karane, tak samo jak jazda samochodem na "podwójnym gazie".

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/05/06 20:19 #1726 przez Milan
Piwo w kajaku za 2500 zł was created by Milan
Kilka piw na kajaku może kosztować min. 2,5 tys. zł. Napoje wyskokowe znikną z wyznaczonych kąpielisk. Będą grzywny za pomoc w kupnie alkoholu nieletnim.

Ministerstwo Zdrowia chce wprowadzić zakaz kierowania pod wpływem alkoholu na wodzie również pojazdami innymi niż mechaniczne – kajaki, rowery wodne, łodzie żaglowe (które nie wymagają patentu). Mają być wysokie kary za uprawianie sportów wodnych pod wpływem alkoholu. Nowelizacja ustawy o wychowaniu w trzeźwości może wejść w życie jeszcze w tym roku.

Pływając żaglówką w stanie po użyciu alkoholu (0,2 – 0,5 promila), narazimy się na grzywnę (od 20 zł do 5 tys. zł). Jeśli wypijemy więcej (stan nietrzeźwości – powyżej 0,5 promila), zapłacimy nie mniej niż 2,5 tys. zł grzywny. Na pobłażanie wodnej policji nie ma co liczyć. Policyjne motorówki są wyposażone w alkomaty, a sezon letni nad wodą sprawia, że zbyt wielu amatorów korzysta z uroków wody po alkoholu. Przez to robi się niebezpiecznie.


biznes.onet.pl/piwo-w-kajaku-za-2500-zl,...263406,1,prasa-detal

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.076 s.
Zasilane przez Forum Kunena