Zakończenie sezony rowerowego Green Velo

  • Hospitablexcz
2020/02/03 03:12 #7951 przez Hospitablexcz
Replied by Hospitablexcz on topic Zakończenie sezony rowerowego Green Velo
Siemka wszystkim obecnym

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/10/29 11:34 #6756 przez Marta Kruk
Zakończenie sezony rowerowego Green Velo was created by Marta Kruk
W najbliższą sobotę, 31.10 o godzinie 10:00 rozpocznie się na Placu Jana Pawła II, przed Ratuszem impreza podsumowująca tegoroczną edycję Olsztyn.Aktywnie!
Tuż po niej tort na urodziny miasta, a następnie atrakcje nie tylko dla rowerzystów przygotowane przez ekipę GreenVelo! Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo to najdłuższa, prawie 2000 km, trasa rowerowa w Polsce. Łączy ona 5 regionów Polski Wschodniej, bogactwo przyrodnicze i kulturowe – warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, lubelskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Na jej trasie czeka ponad 220 Miejsc Obsługi Rowerzysty, gdzie można wygodnie zatrzymać się i odpocząć oraz liczne Miejsca Przyjazne Rowerzystom, które oferują m.in. usługi gastronomiczne i noclegowe dedykowane dla rowerzystów.

Podczas imprezy „Olsztyn Aktywnie” Green Velo zafunkcjonuje specjalna strefa informacyjno-promocyjna, w której oprócz praktycznych informacji nt. podróżowania po szlaku będzie możliwość udziału w konkursach z nagrodami. Green Velo przygotowało wiele praktycznych gadżetów rowerowych, niezbędnych podczas rowerowych eskapad.

Ponadto kulminacją będzie konkurs z unikatowym rowerem trekkingowym marki… „Green Velo”! Na jesienną temperaturę przygotowaliśmy pokazy mistrza trialu oraz akrobatyki rowerowej Krystiana Herby, który potrafi nie tylko się rozkręcić, ale i rozgrzać publiczność.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.177 s.
Zasilane przez Forum Kunena