Rajd dziki nr 34 "Wysoczyzna Elbląska"

Więcej
2021/09/11 22:39 #8160 przez Maro
Replied by Maro on topic Rajd dziki nr 34 "Wysoczyzna Elbląska"
Wysoczyzna Elbląska za nami. Mimo, że na wysoczyźnie byłem już enty raz, ten wyjazd był wyjątkowy. Majkel postanowił oprowadzić nas unikając prawie całkowicie asfaltu. Nawet się nie spodziewałem, że poczuje się jakbym był w górach. Dzięki wszystkim za udział. Do następnego rajdu. Galeria foto: photos.app.goo.gl/g4TUKHZTH6PDnQoKA

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/09/08 16:18 #8159 przez Maro
Zapraszamy na kolejny dziki rajd. Podjeżdżamy samochodami do Elbląga. Zostawiamy samochody koło Bażantarii, dalej ruszamy rowerami. W planie jest objazd Wysoczyzny Elbląskiej. Na trasie zobaczymy mi.n.: dom podcieniowy, wiatrak, wieże widokowe, Święty Kamień, Zalew Wiślany. Będzie trochę fajnych górek. Zbiórka w sobotę 11 września o godz. 7:00 na parkingu Biedronki przy ul. Obrońców Tobruku. Jeśli ktoś nie ma samochodu a chce dołączyć do nas to proszę o taką informację do mnie (przez fb lub 604 309 389). Wycieczka rowerowa wynosić będzie około 100 km. Rajd prowadzi Majkel. Zjeżdżać się kto może.
Jednocześnie informuję, że każdorazowy udział w rajdzie organizowanym przez Dzikusów jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku na naszym profilu fb oraz forum Olsztyn Aktywnie.

 
 
 
 
 
Załączniki:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.065 s.
Zasilane przez Forum Kunena