Rajd dziki nr 7 " Z Napoleonem Bonaparte"

Więcej
2022/02/05 18:05 #8237 przez Maro
oraz trzy filmy mojej produkcji:




Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2022/02/05 18:04 #8236 przez Maro
Garść fotek od Janka i ode mnie z dzisiejszego rajdu, miłego oglądania: photos.app.goo.gl/xzAKaqb5Bz3ygocA8
   
Załączniki:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2022/02/03 08:19 - 2022/02/03 08:25 #8235 przez Maro
Zapraszamy na kolejny dziki rajd. Jeśli pogoda będzie dla nas łaskawa to udamy się min. do Barkwedy na Piknik Napoleoński. Impreza historyczna nawiązująca do Wojen Napoleońskich na Warmii, w szczególności do walk o przeprawę na Łynie w Barkwedzie 3 lutego 1807 r. pomiędzy armią francuską dowodzoną przez Napoleona Bonaparte i armią rosyjsko-pruską, odbędzie się w sobotę 5 lutego, czyli bardzo blisko historycznej daty! Będzie można poczuć na własnej w skórze w jakich warunkach walczyły ponad 200 lat temu obie armie. W programie wydarzenia:
- pokaz chirurgii wojskowej,
- musztra,
- patrole po okolicy,
- prezentacja uzbrojenia i umundurowania,
- komentarz historyka,
- potyczka z udziałem armat (ok. godz. 13.00),
- wspólne ognisko z kiełbaskami.
 Startujemy w sobotę 5 lutego o godz. 10:30 spod fontanny w Parku Centralnym, dystans około 60 km. Proszę o zabranie ze sobą dodatkowego ciepłego nakrycia, gdyż trochę czasu spędzimy na pikniku. Zjeżdżać się kto może.
Jednocześnie informuję, że każdorazowy udział w rajdzie organizowanym przez Dzikusów jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku na naszym profilu fb oraz forum Olsztyn Aktywnie.   

 
Załączniki:
Ostatnia2022/02/03 08:25 edycja: Maro od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.067 s.
Zasilane przez Forum Kunena