Rajd dziki nr 35 "Kanał Mazurski"

Więcej
2022/09/25 20:13 - 2022/09/25 20:14 #8341 przez Maro
Replied by Maro on topic Rajd dziki nr 35 "Kanał Mazurski"
Ziścił się mój długo wyczekiwany plan zjechania całego Kanału Mazurskiego (część po polskiej stronie). Czekałem, czekałem aż ktoś mnie tam zabierze i mi to wszystko pokaże. W końcu sam się zabrałem za plan i realizację i mam. Nie wiem jak innym ale mnie się podobało. Fotki od Mileny, Dominika oraz ode mnie, miłego oglądania:

photos.app.goo.gl/KEMJaX2DuNJTkpUSA
Ostatnia2022/09/25 20:14 edycja: Maro od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2022/09/22 07:55 #8339 przez Maro
Zapraszamy na kolejny dziki rajd. Podjeżdżamy samochodami do Srokowa. Zostawiamy samochody na Placu Rynkowym, dalej ruszamy rowerami. W planie jest objazd Kanału Mazurskiego. Na trasie Jez. Mamry, bunkry Naczelnego Dowództwa Wojsk Lądowych OKH "Mauerwald", śluzy, jazy, stare mosty kolejowe niedokończonego Kanału Mazurskiego (pojedziemy pod granicę z Rosją). Zbiórka w niedzielę 25 września o godz. 8:00 na parkingu Castoramy przy ul. Pstrowskiego. Jeśli ktoś nie ma samochodu a chce dołączyć do nas to proszę o taką informację do mnie (przez fb lub 604 309 389). Wycieczka rowerowa wynosić będzie około 100 km. 
Zjeżdżać się kto może. Jednocześnie informuję, że każdorazowy udział w rajdzie organizowanym przez Dzikusów jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku na naszym profilu fb oraz forum Olsztyn Aktywnie.  
 
Załączniki:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.098 s.
Zasilane przez Forum Kunena