29 grudnia > Mikołaje w Gdańsku

Więcej
2014/01/11 17:44 #5468 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic 29 grudnia > Mikołaje w Gdańsku
ups, Marek błyskawicznie zamieścił relację z tego wyjazdu, ale w zbiorczym dziale "Wspólne wyjazdy" (dlatego musiało mi to umknąć...): forum.aktywnie.olsztyn.eu/forum/9-rajdy-...azdy-wspolne-wyprawy
Myślę, że fajnie będzie zachęcić do wspólnego wyjazdu w 2014 także ekipę z Elbląga :) Postaram się już teraz wpisać im to w terminarz.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/01/10 22:43 - 2014/01/10 22:47 #5466 przez i bike you*
29 grudnia > Mikołaje w Gdańsku was created by i bike you*
Aby tegoroczna wyprawa na Przejazd Mikołajów nie poszła w niepamięć podrzucam nieco przykurzone już fotki.
Rok temu jechaliśmy tak: forum.aktywnie.olsztyn.eu/forum/9-rajdy-...53-30-grudnia-gdansk

W tym roku było na pięcioro: Kamila, Marek, Leszek, Grzesiek, ja.
Chłopaki dumnie paradowali w organizacyjnych koszulkach "Olsztyn.Aktywnie!", które w tym roku nawet kolorystycznie pasowały do mikołajowych strojów :)
W sumie po trójmiejskich ulicach przejechało około 700 osób :)

Myślę, że już w planach na 2014 warto umieścić ten przejazd (+ postarać się trochę więcej korzystać z rowerów podczas dojazdu na start, bo my dojechaliśmy pociągiem, a reprezentacja "dzikusów" przybyła autem). Marzy mi się po prostu zimowa wycieczka do Gdańska na kołach :) Zobaczymy co z tego wyjdzie.



^ Jakoś na żadnym zdjęciu nie mam całej olsztyńskiej ekipy...


^ Tak udekorowani śmigaliśmy z Kamilą po Trójmieście przez cały weekend, bo poza przejazdem udało nam się zostać tam na trochę dłużej :)


^ Chwalimy się, że Olsztyn ma już 660 lat :)


^ Widok na niewielką część peletonu.


^ Ze względu na bardzo sprzyjającą pogodę, w tym roku jechało sporo przyszłych rowerowych "dzikusów" ;)


^ A na koniec przedstawiam gwiazdorski duet :)
Ostatnia2014/01/10 22:47 edycja: i bike you* od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.092 s.
Zasilane przez Forum Kunena